Találatok száma: 9

1. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet nyert a csapattal Klenczner Márton
    2022-03-22 16:13:30
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és két társa a szerb fiatalokat múlta felül a medálért zajló küzdelemben
  2. Két gödöllői sportlövő utazhat a norvégiai Európa-bajnokságra
    2022-02-18 09:56:15
    A felnőtt légpuskás hölgyek mezőnyében Mészáros Eszter, a junior fiúknál Klenczner Márton adhat számot tudásáról
  3. Sportlövészet: egyéniben bronz-, csapatban aranyérmet nyert Klenczner Márton Szerbiában
    2021-11-15 11:38:26
    A MATE-GEAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számában érte el a sikert a rangos nemzetközi viadalon
  4. Sportlövészet: két gödöllői szerzett Budapest-bajnoki címet
    2021-02-22 10:40:24
    Az olimpiai kvótás Mészáros Eszter és klubtársa, Klenczner Márton a juniorok mezőnyében diadalmaskodtak
  5. A juniorok között indulnak a gödöllői sportlövők az Európa-bajnokságon
    2021-01-27 10:41:00
    Mészáros Eszter és Klenczner Márton egyaránt éremeséllyel állhat lőállásba a május végén-június elején, Eszéken esedékes kontinensviadalon
  6. Gödöllői sportlövővel lett Európa-bajnoki ötödik helyezett a magyar csapat
    2020-03-01 16:45:12
    A 18 éves Klenczner Márton Sidi Péter és Péni István társaságában szerezte meg ezt a pozíciót a felnőttek mezőnyében
  7. Légfegyveres sportlövő ob: hét gödöllői éremből kettő aranyszínű
    2020-02-09 17:32:15
    Klenczner Márton duplázott a bajnoki címek számát tekintve, Mészáros Eszter összesen öt medáliával gazdagodott
  8. Két gödöllői légpuskás utazhat a sportlövő Európa-bajnokságra
    2020-01-20 11:22:17
    A már olimpiai kvótával rendelkező Mészáros Eszter a juniorok között indul, Klenczner Márton viszont ötkarikás kvótáért lőhet
  9. Jól szerepeltek a válogatón az Európa-bajnokságra készülő gödöllői sportlövők
    2019-12-23 10:35:15
    A 10 méteres légpuska versenyszámban Klenczner Márton 2. lett, Mészáros Eszter a 4., Lovász Dorina pedig a 6. helyen végzett